„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.
XV
Viskas, ko reikia

Automobilyje „Subaru XV“ rasite viską, kas „Subaru“ paverčia „Subaru“. Nuolatinė simetriškoji visų varomųjų ratų sistema, didelė prošvaisa, erdvus salonas, tvirtas kėbulas ir pasaulinio lygio saugumas. Sukonstruotas ant naujos modulinės „Subaru“ platformos automobilis yra aukščiausiai vertinamas savo klasėje pagal visus „Euro NCAP“ saugumo bandymus.

Simetriškoji AWD sistema

Nuolatinę simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą „Subaru“ visų pirma vertina kaip saugumo priemonę. Dėl nuolatinės simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos automobilis tampa stabilus, lengviau nuspėjamas ir geriau suvaldomas kelyje. Todėl jums saugiau vairuoti, bet dėl to pravažumas nė kiek nesumažėja.

„Subaru Eyesight“ sistema

Sistema „EyeSight“ – tai dvi papildomos akys, stebinčios kelią, t. y. dvi kameros, nukreiptos į priekį. Sistema „EyeSight“ yra daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. Automobiliai, kuriuose įdiegta „EyeSight“ sistema, dukart rečiau patenka į avarijas nei automobiliai, kuriuose šios sistemos nėra, o susidūrimų iš galo skaičius sumažėja 84 proc.

Elektrinis „Boxer“ variklis

Automobilyje sumontavus „e-Boxer“ mums pavyko dar labiau patobulinti ir išryškinti tas savybes, kurias labiausiai vertina šio automobilio savininkai.

„e-Boxer“ – tai 2 l tiesioginio įpurškimo „boxer“ variklio, pavarų dėžėje įrengto elektrinio variklio ir „Subaru“ simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos kombinacija.

Elektrinis variklis, veikiantis kartu su benzininiu varikliu, automobilio sukimo momentą padidina iki 65 Nm. Elektrinis variklis naudojamas važiuojant mažu greičiu ir kaip papildomas galios šaltinis, kai to prireikia. Daugiau galios suteikiantis elektrinis variklis veikia į aplinką neišskirdamas jokių teršalų. Be to, beveik 11 proc. sumažėja degalų sąnaudos.