„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.

Apie mus

„Autoerdvė“ – oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame naujais bei naudotais „Subaru“ automobiliais, autorizuotame serviso centre atliekame jų garantinį bei pogarantinį aptarnavimą.

„Autoerdvė“ savo veiklą pradėjo 1995 metais. Su „Subaru“ automobiliais dirbame nuo 2002 metų.

Daugiau nei du dešimtmečius veikėme kaip didžiausias nepriklausomas „Subaru“ serviso centras Lietuvoje. Esame pažįstami su daugelių „Subaru“ automobilių vairuotojų – per šį laikotarpį aptarnavome per 60 tūkstančių serviso klientų.

2023 metais „Autoerdvė“ tapo oficialiu „Subaru“ atstovu Lietuvoje.

„Iš meilės „Subaru“ – taip galima apibūdinti ilgą „Autoerdvės“ ir šio išskirtinio automobilių gamintojo bendradarbiavimo istoriją. „Subaru“ filosofija įaugusi į mūsų DNR: patikimi, praktiški, saugūs automobiliai su visų varomųjų ratų pavara, kurie džiugina tiek kasdienybėje, tiek automobilių sporto trasose.

Ilgą laiką veikdami kaip nepriklausomas „Subaru“ centras, „užsigrūdinome“ spręsdami sudėtingesnes, kompleksines automobilių problemas (neretai vairuotojai į mus kreipdavosi kai „kitur padėti negali“).

Tapę oficialiu „Subaru“ atstovu, savo serviso darbuotojų kompetenciją bei ilgalaikę patirtį laikome didžiausiu savo pranašumu. Tikimės, kad šias žinias, kartu su meile „Subaru“ automobiliams bei principu „mes stengiamės labiau“, patirs ir daugiau „Subaru“ vairuotojų.