„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.

Nemokama „Subaru“ VIN patikra

Apsaugokite save, savo keleivius ir „Subaru“ automobilį pasinaudodami mūsų nemokama kėbulo numerio (VIN) patikros paslauga. Ši paslauga suteikia galimybę sužinoti, ar Jūsų „Subaru“ automobilis nepatenka į gamintojo atšaukiamų transporto priemonių sąrašą.

Kodėl svarbu atlikti VIN patikrą?

  • Saugumo garantija. Automobilių atšaukimai inicijuojami gamintojo dėl galimų defektų, kurie paaiškėjo vėliau, automobilio/modelio eksploatacijos metu. Jei Jūsų automobilis pateko į šį sąrašą, galime užtikrinti nemokamą patikrą ir remontą UAB „Autoerdvė“ servise, vadovaujantis „Subaru“ standartais.
  • Prieinama visiems. Paslauga taikoma visiems „Subaru“ modeliams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar kilmės šalies.

Kaip veikia VIN patikra?

  • Procesas. Pateikite VIN numerį bei automobilio savininko duomenis žemiau esančioje formoje. Mes atliksime jo patikrą „Subaru“ duomenų bazėse.
  • Trukmė. Patikra paprastai trunka apie 5 darbo dienas. Tačiau, atsižvelgiant į automobilio kilmės šalį, VIN patikra gali užtrukti iki 30 dienų.
  • Savininko duomenys. Privaloma pateikti automobilio, bei savininko (valdytojo) duomenis patikrai atlikti.

Nemokama VIN patikra „Autoerdvėje“ galioja visų pagaminimo metų ir iš visų rinkų importuotiems „Subaru“ (įskaitant ir iš JAV), kurie važinėja Lietuvos keliais.

* Pateikdami duomenis sutinkate, jog „Autoerdvė“ kaip įgaliotas „Subaru“ atstovas, perduotų šiuos duomenis „Subaru Nordic AB“, paslaugos suteikimo tikslais.

* Siekdami užtikrinti teisingų duomenų pateikimą ir duomenų apsaugą, teikiant šią paslaugą galime Jūsų prašyti pateikti papildomus dokumentus (pvz. automobilio techninio paso kopiją).

* Nemokama VIN patikra – „Autoerdvės“ iniciatyva užtikrinti „Subaru“ automobilių saugumą Lietuvos keliuose. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga nėra įsipareigojimas suteikti informaciją apie automobilio serviso istoriją.