„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.
Mažasis „Outback“

Naujasis „Crosstrek“ – tarsi mažesnė „Outback“ versija. „Crosstrek“ kompaktinių automobilių segmente siūlo didesniojo „Outback“ pranašumus – aukštą komforto lygį, bekompromisį pravažumą ir naujausias saugos technologijas.

Vienintelis kompaktinis automobilis su nuolatine visų varančiųjų ratų pavara, naujasis „Crosstrek“ neapsunkina gyvenimo mieste ir puikiai jaučiasi net esant sudėtingiausioms važiavimo sąlygoms.

Aktyviam gyvenimo būdui

Slidės, dviratis, šuo, medžioklė, žvejyba, žygiai ar tiesiog gamta. Mes visi jaučiame aistrą skirtingiems dalykams. Štai kodėl taip paprasta pritaikyti „Crosstrek“ prie savo poreikių ir susikurti erdvę viskam, kas jums patinka.

Maksimalus pravažumas

Bet kurį kelionės tikslą pasieksite patogiai ir be rūpesčių. Simetriškoji visų varančiųjų ratų sistema ir pagerėjusi vairavimo dinamika užtikrina saugų ir malonų laiką visiems keleiviams, net ir važiuojant prastu keliu. Be to, galėsite būti visiškai ramūs, žinodami, kad patobulinta X-MODE sistema padės lengvai išsivaduoti iš purvo, sniego ar dumblo.

Erdvė salone

Didelis priekinio stiklo plotas ir siauri statramsčiai užtikrina puikų matomumą į visas puses, o visi prietaisai vairuotojui – logiškai išdėstyti ir ranka pasiekiami.

Naujasis „Crosstrek“ pasižymi geresne triukšmo izoliacija bei aukštesniu komforto lygiu salone – kelionės patirtimi prilygdamas aukštesnės klasės automobiliams.