„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.
Outback
Naujasis „Outback“

Naujasis „Outback“ – saugiausias šeimyninis automobilis pagal EURO NCAP 2021!

Naujos kartos „Subaru Outback“ pelnė aukščiausią „Euro NCAP“ įvertinimą, kurio bendras vertinimo rezultatas siekia net 88,8 proc.!

Naujausia pagalbinė vairavimo sistema „Eyesight“ surinko 95 proc. taškų vertinant pagalbinių saugumo sistemų efektyvumą, todėl „Outback“ tapo pirmuoju automobiliu, pelniusiu aukščiausią rezultatą tarp visų automobilių klasių.

„Outback“ surinko 84 proc. taškų pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos kategorijoje – tai aukščiausias užfiksuotas įvertinimas tarp visų automobilių klasių.

Nauja platforma

„Outback“ sukonstruotas ant naujos „Subaru“ modulinės platformos („Subaru Global“ Platform). Lyginant su ankstesniąja platforma, ji yra dvigubai standesnė. Be to, ji užtikrina dar didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir mažesnį triukšmą salone.

Su „Outback“ visada buvo lengva pasiekti norimą kelionės tikslą, tačiau jo prošvaisai dabar padidėjus iki 213 mm, galima drąsiai važiuoti bet kokiu keliu.

Aukštesnis saugos lygis

Naujasis „Outback“ nuskaito greitį ribojančius ženklus ir susieja šią informaciją su pastovaus greičio palaikymo sistema.

Adaptyvi tolimųjų šviesų sistema kontroliuoja tolimųjų šviesų sklaidos diapazoną: pakoreguojamos sekcijos, veikiančios priešpriešiais ar priekyje važiuojančias transporto priemones, o kitos sekcijos lieka apšviestos. Važiuojant vingiuotais keliais, posūkių apšvietimo žibintai reaguoja į vairo pasukimą.

Infraraudonųjų spindulių kamera su veido atpažinimo programine įranga nuolat fiksuoja vairuotojo akių judėjimą. Kai jis praranda dėmesingumą ar pradeda snausti, sistema įspėja jį garso ir šviesos signalais.

 

Neprilygstamas pasitikėjimas

Tai itin malonus jausmas, apimantis dėl retai sutinkamos darnos – saugumo, vairavimo malonumo ir patikimumo. „Outback“ sukurtas galvojant apie jo savininką. „Outback“ privalumai – didelė prošvaisa, puikus svorio balansas, didžiausia leidžiama vilkimo masė savo klasėje – tai savybės, dėl kurių „Outback“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių bei saugumą, prieinamumą ir komfortą vertinančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

Saugi aplinka

Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Outback“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai. Tai „Subaru“ skiriamieji požymiai ir puikus maksimalios saugos pavyzdys.