„Autoerdvė“ - oficialus „Subaru“ atstovas Lietuvoje.
Solterra
Tikras SUBARU

Naujasis SUBARU SOLTERRA turi viską, ko galite tikėtis iš SUBARU. Tarp visų aukštos standartinės komplektacijos privalumų yra visų varančiųjų ratų sistema ir visos saugos sistemos.

Vienintelis skirtumas – jis yra elektrinis. Juo galite nuvažiuoti daugiau nei 460 km.

Visi varomieji ratai

Tvirta kėbulo konstrukcija ir pažangi pagalbinė vairuotojo sistema užtikrina aukščiausią visų eismo dalyvių saugumo lygį pasaulyje. Tai pasakytina tiek apie sėdinčiuosius automobilio viduje, tiek apie esančius už jo ribų.

„Subaru“ simetriškoji visų varomųjų ratų sistema užtikrina geriausią klasėje manevringumą ir saugumą kelyje, leisdama mėgautis neprilygstamais vairavimo potyriais.

X-MODE režimas

Dėl 21 cm prošvaisos ir nuolatinės visų varančiųjų ratų sistemos su „X mode“ režimu „Solterra“ nebijos prastesnių kelių ar aukštesnių kliūčių, kurių tradiciniai elektromobiliai paprastai negali įveikti.

„e-Subaru Global“ platformos (e-SGP) sprendimai (pavyzdžiui, po grindimis sumontuotos baterijos) leido užtikrinti puikų automobilio balansą, tradiciškai žemą svorio centrą ir stabilumą kelyje. Visuose modeliuose esanti X-MODE sistema leis užtikrinti maksimalų pravažumą ir stabilumą.

Jūsų paslaugoms

Praktiškas patvarumas, neįtikėtinas erdvumas ir išmaniosios funkcijos – į šį automobilį galima be vargo sukrauti visą savo bagažą, nesvarbu, ar tai būtų smulkūs krepšiai, ar didelių gabaritų aktyviam poilsiui skirta įranga.

„Solterra“ turi erdvų ir lengvai panaudojamą bagažo skyrių su dviem dugno padėtimis: aukštesne, skirta lengvai pakraunamam bagažui, ir žemesne, skirta sutalpinti papildomam kroviniui. „Solterra“ bagažinėje telpa iki 452 litrų bagažo (VDA).

Sauga išorėje ir viduje

Standartinės komplektacijos “Subaru” automobilyje rasite daugybę pagalbos vairuotojui sistemų: saugumo sistemą “Subaru Safety Sence“, kuri veikia kaip dar viena pora akių, padedanti vairuotojui stebėti kelią priešais ir nustatyti, kai kiti automobiliai, dviračiai ar pėstieji pradeda kelti galimą pavojų, bei naująją saugaus išlipimo sistemą „Safe Exit Assist“, kuri įspėja vairuotoją neatidarinėti durelių, jeigu iš galo artėja automobilis ar dviratininkas.

Lengvas krovimas

„Solterra“ galima įkrauti visuose regionuose prieinamais įvairiais ir su automobiliu suderinamais efektyviais krovikliais. Esant 150 kW nuolatinei srovei, 80 % akumuliatoriaus įkraunama per 30 min. Nuotolinė krovimo būsenos kontrolė ir kitos funkcijos taip pat pasiekiamos išmaniajame telefone.

Kaip ir kiekvienam „Subaru“ automobiliui, „Soltera“ taikoma 5 metų garantija. Jis sukurtas patikimai tarnauti ilgus metus. Akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad po 8 metų išlaikytų 70 proc.